wtorek, 05 września 2017 09:09

Lilly Hates Roses w sobotę wystąpi w eSTeDe

 
Lilly Hates Roses w sobotę wystąpi w eSTeDe fot. nadesłane

Będzie to ostatni, gnieźnieński koncert Festiwalu Akademia Gitary. Lilly Hates Roses zagra w Centrum Kultury Scena to Dziwna.

Zespół powstał pod koniec 2012 roku – to duet Kamila Durskiego (gitara) oraz Kasi Gołomskiej (wokal), reprezentantów amerykańskiego folku na polskim gruncie. Premiera ich debiutanckiego krążka "Something to Happen" miała miejsce w 2012 r. W czerwcu 2015 roku ukazała się ich druga płyta zatytułowana „Mokotów” – bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów, jak i polskich krytyków muzyki rozrywkowej, z którą zespół do dziś koncertuje. Pod koniec ubiegłego roku duet zrealizował projekt koncertowy na 30-lecie kultowej płyty zespołu The Smiths „The Queen Is Dead” z którym zjechali całą Polskę. W maju duet ponownie wyruszył w trasę koncertową, odwiedzając 10 miast w 6 krajach. Na Festiwalu Akademia Gitary Lilly Hates Roses wystąpią z akustycznym koncertami, prezentując swoją historię oraz inspirując wielu młodych ludzi, by tworzyć i poszukiwać własnej ścieżki muzycznej.

Zapraszamy do eSTeDe w sobotę 9 września o godzinie 20:00. Wstęp wolny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane