Jesteś tutaj:Kultura W niedzielę kolejny Restaurant Day, czyli Gniezno na talerzu
czwartek, 07 września 2017 07:32

W niedzielę kolejny Restaurant Day, czyli Gniezno na talerzu

 
W niedzielę kolejny Restaurant Day, czyli Gniezno na talerzu fot. Archiwum redakcji

Zapraszamy na czwartą edycję wydarzenia, która skierowana jest od gnieźnian do gnieźnian - Restaurant Day, czyli Gniezno na talerzu.

Smacznie jak u mamy? Tak również można określić jedzenie, którego będziecie mogli skosztować już w niedzielę 10 września przy Teatr Fredry w Gnieźnie podczas czwartej już edycji Restaurant Day. Każdy z wystawiających się ze swoim jedzeniem wkłada w jego przygotowanie dużo serca i nieważne czy lubisz słodko, ostro, bardziej warzywnie, czy mniej owocowo. Podczas Reataurant Day każdy będzie miał okazję spróbować swoich ulubionych smaków, ale także wypróbować nowe i szalone połączenia.

Jeśli chcesz uraczyć Gnieźnian swoimi przysmakami - napisz do Stowarzyszenia na Facebook lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Prócz jedzenia Restaurant Day to także jak zwykle ciepła i przyjacielska atmosfera oraz muzyka, która trafi w kubki smakowe niejednego niedzielnego, głodnego wędrowca! :)

Partnerem wydarzenia jest Teatr Fredry w Gnieźnie, Patronat kulinarny objął White Taste. Zapraszamy w niedzielę 10 września przez przed Teatr Fredry od godziny 14:00 do 18:00.

Źródło: Restaurant Day

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane