Jesteś tutaj:Kultura Dwa różne spojrzenia na fotografie
piątek, 08 września 2017 18:57

Dwa różne spojrzenia na fotografie

 
Dwa różne spojrzenia na fotografie fot. nadesłane

W piątek 22 września o godz. 18.00 zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii pt. „Different” autorstwa Kamili Bartkowiak i Anety Dorobek.

Prezentowane w eSTeDe fotografie miały swoją premierę podczas 5. edycji Festiwalu Fotocooltura w Obornikach w czerwcu tego roku.  

Kamila Bartkowiak - jej przygoda z fotografią zaczęła się od Fotoaktywnych - kółka działającego w eSTeDe. Skłoniło ją to do rozpoczęcia nauki w Regionalnym Ośrodku Edukacji w Poznaniu na kierunku fotograficznym. Najbardziej interesuje się naturą oraz człowiekiem, uwielbia wykonywać zdjęcia makro oraz portrety. Jej spojrzenie na świat po części pokazuje praca dyplomowa którą zatytułowała: "MY PATH". Więcej prac można oglądać na stronie Facebook

Aneta Dorobek - absolwentka szkoły artystycznej Regionalnego Ośrodka Edukacji, mama trójki dzieci, która każdą  wolną chwilę poświęca na fotografie. Fotografować rozpoczęła gdy narodziło się jej pierwsze dziecko, potem uczęszczała kilka lat do grupy fotograficznej "Fotoaktywni" w CK eSTeDe pod batutą Przemysława Degórskiego. Ma na swoim koncie trzy zbiorowe wystawy.  Najbardziej uwielbia fotografie reportażową i lifestylową, w ten sposób obserwuje zastaną rzeczywistość. Ta forma stała się inspirującą do stworzenia pracy dyplomowej "Where am Ifrom? Who Am I?" gdzie skonfrontowała mamy i ich córki, łącząc w jedność i ukazując to co najpiękniejsze. Facebook

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane