Jesteś tutaj:Kultura Focus gwiazdą MOKtoberfest
środa, 13 września 2017 13:21

Focus gwiazdą MOKtoberfest

 
Focus gwiazdą MOKtoberfest fot. Archiwum redakcji

Tradycyjnie jak co roku Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na MOKtoberfest, który odbędzie się w najbliższą sobotę 16 września.

MOKtoberfest to połączenie święta piwa z biesiadą uliczną i dobrą zabawą, a samo wydarzenie w swym założeniu ma mieć charakter integracyjny. Co roku na początku Września ulica Łubieńskiego zamienia się w miejsce wspólnej zabawy.

Jak co roku podczas tego wydarzenia nie zabraknie pokazów sekcji artystycznych z Miejskiego Ośrodka Kultury oraz stoisk i warsztatów artystycznych. Będą także atrakcje dla dzieci, czyli szczudlarze, wielkie bańki mydlane, balonowe zwierzaki oraz tunel animacyjny.

Jedną z najważniejszych części tej imprezy będą stragany z potrawami i napojami regionalnymi. Gwiazdą wieczoru będzie zespół disco polo Focus. Zapraszamy przed Miejski Ośrodek Kultury w Sobotę 16 września od godziny 17:00.

2 komentarzy

 • Link do komentarza Gnieźnianin piątek, 15 września 2017 07:27 napisane przez Gnieźnianin

  Szkoda tylko źe na estradzie nie wystąpi formacja dzieci Flash Group Young która tańczy break dance i hip hop. W ciągu roku od jej utworzenia zdobyła kilkadziesiąt nagród, dyplomów i pucharów. Była chlubą MOKu.
  Teraz zabrakło w nowym sezonie zaledwie ok 200 zł na utrzymanie instruktorki z Poznania aby grupa mogła dalej działać. Wymówiono jej także salę w MOKu.
  Szczyt świństwa.
  Dzieciaki załamane.
  Ktoś te pieniążki co miesiąc "przeje".

 • Link do komentarza zeniu środa, 13 września 2017 20:41 napisane przez zeniu

  No i będzie disco polo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane