Jesteś tutaj:Kultura Twórczy Squad rusza wraz z nowym sezonem
piątek, 15 września 2017 17:12

Twórczy Squad rusza wraz z nowym sezonem

 
Twórczy Squad rusza wraz z nowym sezonem fot. Archiwum redakcji

Twórczy Squad to inicjatywa artystyczno-fotograficzna stworzona przez Tomasza Jędrzejewskiego i Krzysztofa Ślachciaka.

To propozycja warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, która już od roku dostępne są w  Centrum Kultury Scena to Dziwna.

Twórczy Squad (lub Skład) to miejsce dla ludzi, którzy chcą rozwijać się twórczo. Główną myślą Twórczego Squadu jest rozwijanie indywidualnych postaw artystycznych poprzez wspólne dzielenie się doświadczeniami i koncepcjami twórczymi.

Już w najbliższą sobotę 16 września zapraszamy osoby zainteresowane kursami na spotkanie organizacyjne. Będzie można porozmawiać z twórcami projektu, obejrzeć pracownie, podzielić się swoimi oczekiwaniami.

Zapraszamy w sobotę 16.09.2017 do CK eSTeDe na godzinę 11:00.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane