Jesteś tutaj:Kultura Koncert Charytatywny dla Daniela
środa, 11 października 2017 07:23

Koncert Charytatywny dla Daniela

  mnopr
Koncert Charytatywny dla Daniela zdjęcie nadesłane

W minioną niedzielę w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Niechanowie odbyła się impreza charytatywna, z której dochód przeznaczony będzie na leczenie Daniela Miętkiewicza, mieszkańca gminy Niechanowo. 

 

Daniel w trakcie usuwania skutków sierpniowej nawałnicy został porażony prądem odnosząc obrażenia IV stopnia obu rąk i III stopnia prawej nogi. Koncert w GOK był niezwykłym wydarzeniem, podczas którego można było miło spędzić wieczór, słuchając dobrej muzyki, a także wspomóc akcję. Na niechanowskiej scenie zaprezentowali się wielkopolscy artyści, a mianowicie zespół Springer Acoustic Trio wraz z uczestniczką programu  The Voice of Poland Weroniką Szymańską, która oczarowała publiczność pięknym głosem, a także mieliśmy przyjemność wysłuchać energetyzującego koncertu zespołu Na walizkach, a profesjonalnym nagłośnieniem wydarzenia zajęła się firma Luxtone Krystian Bandura oraz realizator dźwięku Sebastian Kunkel. 
 
Aukcją przedmiotów przekazanych na licytację znakomicie pokierował Tadeusz Tomaszewski – Honorowy Prezes Stowarzyszenia Młodych Wielkopolan, a cały dochód z przeprowadzonej licytacji oraz kawiarenki przepysznych ciast przekazano w kwocie 6.417 zł na rehabilitację i leczenie Daniela w ramach zbiórki publicznej.
 
Organizator imprezy serdecznie dziękuje tym wszystkim, którzy podarowali przedmioty na Aukcję Charytatywną. Gminny Ośrodek Kultury dziękuje  tym, którzy wsparli działania i przyczynili się do organizacji Koncertu, a także wszystkim Darczyńcom, oraz Gościom za przybycie

Wspomóc Daniela Miętkiewicza można kierując wpłaty – darowizny na numer konta:
BGŻ S.A. O/Gniezno 29 2030 0045 1110 0000 0229 9550 z dopiskiem „Pomoc dla Daniela”
 
Kolejna impreza, na której będziemy gromadzić środki dla Daniela to Turniej Szóstek Piłkarskich „Gramy dla Daniela”, który odbędzie się 15 października o godz. 10.00 na boisku Orlik w Cielimowie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane