Jesteś tutaj:Kultura Pokaz filmów ubiegłorocznej edycji Offeliady
czwartek, 12 października 2017 14:49

Pokaz filmów ubiegłorocznej edycji Offeliady

 
Pokaz filmów ubiegłorocznej edycji Offeliady zdjęcie nadesłane

W czwartek 26 października, jako przedsmak rozpoczynającego się Ogólnopolskiego Festiwalu Filmowego „Offeliada”, odbędzie się specjalny pokaz ubiegłorocznych zwycięzców jubileuszowej, 10. edycji wydarzenia.

Specjalny pokaz przedfestiwalowy „Offeliada 2016”, podczas którego wyświetlone zostaną wszystkie filmy nagrodzone w zeszłym roku, odbędzie się w Pubie Tanken. To jedyna okazja, by zobaczyć je w jednym miejscu, dlatego na wydarzenie zaproszeni są nie tylko ci, którym się spodobały filmy zaprezentowane w trakcie 10. edycji, ale także ci, którym one umknęły.

Pokaz rozpocznie się o godzinie 20:00 w pubie przy ul. Chrobrego 43. Wstęp wolny!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane