Jesteś tutaj:Kultura Zebrali ponad 5 tys. złotych dla Bartka
poniedziałek, 23 października 2017 09:48

Zebrali ponad 5 tys. złotych dla Bartka

 
Zebrali ponad 5 tys. złotych dla Bartka fot. Rafał Wichniewicz

W niedzielne popołudnie w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się impreza charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie w leczeniu młodego Bartka Labrenza.

Tego wydarzenia nie wypadało przegapić. Poza szlachetnym celem, jaki przyświecał całemu przedsięwzięciu, w sali widowiskowej zagościli wyjątkowi artyści, którzy w ten sposób zdecydowali się wesprzeć całą akcję. Na scenie MOK-u jako pierwszy wystąpiła grupa Manufaktura Dixie Band, po której to prezentowały się kolejni artyści - Karolina Artymowicz, Gabriel Fleszar, Zespół Muzyki Dawnej "Huskarl", Weronika Szymańska oraz Pigs Might Fly. Przy okazji wydarzenia odbył się także pokaz zumby oraz tańca w wykonaniu zespołu No Name.

Pomiędzy poszczególnymi występami odbywały się licytacje, w trakcie których można było zakupić różne przedmioty, ofiarowane przez sponsorów. Jednocześnie w holu znajdowały się stoiska z najróżniejszymi słodkościami (i nie tylko), a przy każdym z nich można było wrzucić symboliczną opłatę, wspierając tym samym całą akcję. W sumie, w trakcie całej imprezy udało się zebrać 5 358,17 złotych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane