Jesteś tutaj:Kultura Sztab WOŚP ponownie w eSTeDe
czwartek, 26 października 2017 16:08

Sztab WOŚP ponownie w eSTeDe

 
Sztab WOŚP ponownie w eSTeDe fot. Rafał Wichniewicz

Rozpoczęło się poszukiwanie wolontariuszy, firm i instytucji, które chcą wesprzeć kolejną edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się na początku 2018 roku.

Wzorem lat ubiegłych, sztab zagości w Centrum Kultury Scena To Dziwna: - WOŚP w tym roku gra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Jest to flagowa nasza, misyjna impreza, a już dzisiaj zapraszam wszystkie instytucje, urzędy, osoby prywatne i biznesmenów, wszystkich, którzy chcą nas wesprzeć, aby się zgłaszali - mówił Grzegorz Reszko, dyrektor CK eSTeDe. Patronat nad gnieźnieńską edycją imprezy objęła starosta Beata Tarczyńska.

Jak przekazał "głównodowodzący" gnieźnieńskim sztabem Kazimierz "Tinkers" Kubów: - Zaczynamy zapisy od 14 listopada i potrwają do 16 listopada, od godziny 14:00 do 18:00 będziemy przyjmować wszystkich chętnych, którzy będą chcieli wziąć udział w WOŚP, która odbędzie się 14 stycznia 2018 roku. Ilość miejsc jest, jak za każdym razem, ograniczona, a liczymy na młodzież pełnoletnią. Młodsi muszą być z opiekunami, którzy w ich imieniu podpiszą oświadczenie iż będą wolontariuszami wspomagającymi - mówił. 

Cały program WOŚP jest dopiero w przygotowaniu, natomiast póki co nie wiadomo czy w trakcie finału w Centrum Kultury nie będzie już trwał remont ośrodka. Jak jednak zapowiedzieli organizatorzy, nawet na tę ewentualność są przygotowani, dlatego zainteresowanym pozostaje jedynie zgłaszać swoją chęć do udziału w kolejnej edycji WOŚP.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane