Jesteś tutaj:Kultura Jak oryginalnie spędzić noc sylwestrową?
niedziela, 12 listopada 2017 13:28

Jak oryginalnie spędzić noc sylwestrową?

  Artykuł sponsorowany
Jak oryginalnie spędzić noc sylwestrową? zdjęcie nadesłane

Jesienny czas to właściwy moment, by zorientować się w tegorocznych ofertach sylwestrowych. Co decyduje o naszym wyborze? Dobre jedzenie, znany zespół, który poderwie do tańca najbardziej opornego partnera, klimat, wystrój, tematyka, a może ciekawe atrakcje urozmaicające wieczór? 

Najbardziej wymagające osoby zwracają uwagę na wszystkie te elementy! I Bardzo słusznie, bowiem sylwester musi być dopracowany w każdym detalu. By sprostać wymaganiom sylwestrowych Gości należy iść z duchem czasu, słuchać opinii, szukać godnych uwagi pomysłów, atrakcji i wyjątkowych zespołów.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że co roku na wieczór sylwestrowy hotele proponują wyjątkowe bale, które cieszą się zawsze dużym zainteresowaniem. Każdy z nich jest stylizowany na wybraną tematykę, tak by Goście w tą niezwykłą noc mogli przenieść się w zupełnie inny, niecodzienny świat. 

Hotel ibis Styles Gniezno Stare Miasto przywita Nowy Rok we włoskim stylu! Pięcioosobowy zespół „Na Walizkach” zadba o doskonałą zabawę tego wieczoru! Odskocznią od tanecznego szaleństwa będzie występ wybitnego artysty z włoskim przebojami. W Hotelu Pietrak w Trzemesznie do tańca zaprosi zespół Mood Band, który zagra najlepsze światowe przeboje dbając o dobrą zabawę uczestników. Natomiast w Hotelu Pietrak w Wągrowcu znany i lubiany zespół Latino Boys przeniesie wszystkich w taneczne klimaty latino-meksykańskie

Trzy miejsca – trzy różne tematyki to nie tylko muzyka na żywo, ale także bogate menu i live cooking, open bar, gadżety tematyczne dla każdego, uroczysty tort noworoczny oraz fotobudka, dzięki której utrwalą się wspomnienia sylwestrowej nocy. 

Wszystkich tych, którzy wolą kameralne uroczystości z dala od zgiełku i hucznych bali, Hotel Pietrak w Gnieźnie zaprasza na uroczystą kolację w blasku świec. Natomiast dla osób, które pragną przedłużyć magię sylwestra Hotele Pietrak oraz Ibis Styles w Gnieźnie przygotowały wyjątkowe pakiety pobytowo-sylwestrowe. 

Bilety dostępne są już w sprzedaży w recepcjach hotelowych. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane