wtorek, 14 listopada 2017 09:39

Gnieźnianin wśród wyróżnionych autorów fotografii teatralnej

 
Gnieźnianin wśród wyróżnionych autorów fotografii teatralnej zdjęcie: Dawid Stube

Zdjęcia Dawida Stube znalazły się na liście 18 finalistów III edycji Konkursu Fotografii Teatralnej. Został on wyłoniony spośród blisko 200 zgłoszeń, jakie zostały nadesłane.

Ogólnopolski konkurs, który organizuje Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, w kategorii zestaw dokumentacyjny, zakwalifikował prace autorstwa Dawida Stube, wykonane na przedstawieniu "Listopad" w reżyserii Tomasza Węgorzewskiego, który jest wystawiany w Teatrze im. Aleksandra Fredry. W sumie do konkursu zgłoszonych zostało w sumie 200 prac, na które składało się ponad 1000 zdjęć (pojedynczo lub w zestawach). Spośród finalistów wyłonieni zostaną zwycięzcy, a poznamy ich 11 grudnia br. w warszawskim Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane