Jesteś tutaj:Kultura Mikołajki na Konikowiu
środa, 06 grudnia 2017 10:49

Mikołajki na Konikowiu

 
Mikołajki na Konikowiu zdjęcie nadesłane

W miniony wtorek 5 grudnia 2017 roku mieszkańcy Osiedla Konikowo mieli okazję spędzić wspólnie miłe chwile na przedświątecznym spotkaniu Mikołajkowym zorganizowanym przez swoją Radę Osiedlową.

Gości powitali przedstawiciele rady osiedla, a w trakcie wydarzenia zarówno dzieci, jak i seniorzy mieli okazję posłuchać  pięknego koncertu akordeonowego zagranego przez studenta IKE z Gniezna - Oleksandra  Cherevchenko, oraz ucznia Państwowej Szkoły Muzycznej - Igora  Żyłę wspólnie z Członkami Rady Osiedla Konikowo i zaproszonymi gośćmi, wśród których nie zabrakło prezydenta Tomasza Budasza. 

Specjalnie dla najmłodszych, wolontariusze przygotowali gry i zabawy integracyjne oraz słodkie upominki. Oczywiście, na koniec spotkania w auli  Gimnazjum Nr 2  przy ulicy Pocztowej ( gdzie obecnie znajduje się nowa siedziba Rady Osiedla)  zjawił się Święty Mikołaj ze słodkimi paczkami, którymi obdarował ponad pięćdziesiąt osób, zarówno dzieci jak i seniorów.

Wspólnie ze Świętym Mikołajem Prezydent Tomasz Budasz przekazał  mieszkańcom Osiedla Konikowo kalendarze z panoramą naszego miasta i serdeczne życzenia świąteczno – noworoczne.

Za pomoc w zorganizowaniu spotkania wigilijnego i udostępnienie pomieszczeń auli Rada Osiedla Konikowo składa serdecznie podziękowanie Dyrektorowi Gimnazjum Nr 4 - Elżbiecie Staszewskiej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane