Jesteś tutaj:Kultura Licealiści z I LO na Mikołajkach w przedszkolu „Leśne Ludki”
czwartek, 07 grudnia 2017 12:24

Licealiści z I LO na Mikołajkach w przedszkolu „Leśne Ludki”

  mnopr
Licealiści z I LO na Mikołajkach w przedszkolu „Leśne Ludki” zdjęcie nadesłane

Uczniowie "Pomnika" zrobili niespodziankę wychowankom Przedszkola nr 9 "Leśne Ludki", odwiedzając ich z okazji Mikołajek.

6 grudnia to wyjątkowy dzień w kalendarzu, szczególnie dzieci, które czekają na odwiedziny św. Mikołaja. Z tej też okazji, uczniowie I LO z klasy humanistycznej 1c zrobili niespodziankę i odwiedzili przedszkolaków z Przedszkola nr 9 "Leśne Ludki" przy ulicy Radosnej. 

Dzieci z wszystkich grup obejrzały inscenizację najpiękniejszych wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima takich jak: „Rzepka”, „Wrona i ser”, „Kłamczucha”, „Żuk”, „Ślimak pokaż rogi” i „Na straganie”. Aktorzy poprzez swoją dynamiczną grę, mimikę, modulację głosu, ubrani w kolorowe stroje stworzyli niezwykły klimat. Występ wywołał na buziach dzieci mnóstwo uśmiechu i radości. Na koniec przedszkolacy podziękowali za występ i obdarowały młodzież cukierkami. Dopełnieniem było wspólne odtańczenie rosyjskiego tańca kazaczok.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane