Jesteś tutaj:Kultura Spotkanie z bajkami Ignacego Krasickiego
sobota, 09 grudnia 2017 11:10

Spotkanie z bajkami Ignacego Krasickiego

  mn
Spotkanie z bajkami Ignacego Krasickiego zdjęcie nadesłane

Centrum Kultury eSTeDe, chcąc uczcić jubileusz 600-lecia prymasostwa, przygotowało dla najmłodszych spotkanie z bajkami prymasa Polski Ignacego Krasickiego. 

W czwartek, 7 grudnia o godzinie 10.00 oraz 11.00 grupa teatralna Illuminati poprzez zabawne scenki i barwne stroje, wcielając się w postaci zwierząt z bajek przedstawiła w przystępny sposób utwory poety. 

Dzieci z gnieźnieńskich przedszkoli i szkół podstawowych, które przybyły do eSTeDe tego dnia, miały możliwość poznać bliżej postać i twórczość „księcia poetów” i prymasa Polski. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane