Jesteś tutaj:Kultura Ostatnia impreza w Lokomotywie
środa, 13 grudnia 2017 10:01

Ostatnia impreza w Lokomotywie

 
Ostatnia impreza w Lokomotywie źródło: Wikipedia / Travelarz

W pierwsze święto Bożego Narodzenia w Klubie Lokomotywa odbędzie się impreza pod wymowną nazwą Last Christmas. Będzie to ostatnie wydarzenie w tym lokalu.

Po trzynastu latach działalności na imprezowej mapie Gniezna, Lokomotywa odjeżdża w kierunku historii. Przez ponad dekadę w budynku przy ul. Dworcowej gościły różne postacie polskiej (i nie tylko) sceny muzycznej na setkach różnych wydarzeń. Tu też odbywało się wiele różnych inicjatyw, organizowanych przez gnieźnian i dla gnieźnian. Ten rozdział jest już zamykany i od nowego roku w miejscu Lokomotywy powstanie zupełnie nowy pub z nowym wystrojem, ale bez koncertów i większych imprez.

Z tej okazji 25 grudnia odbędzie się impreza pod wymownym tytułem Last Christmas: - to nasz ostatni taniec i mamy nadzieje, że zatańczycie go z nami żegnając tym samym kawał klubowej historii Gniezna! Chcemy, żeby ta impreza sprawiła, że świąteczna piosenka Georga Micheala będzie Wam się kojarzyć nie tyle z nadchodzącymi świętami, co przywoływać będzie to co wspólnie przeżyliśmy na parkiecie Lokomotywy - informują organizatorzy imprezy. 

Tego wieczoru, od godziny 21:00 w klubie zagra kolektyw Szajse Records - Interselecion (Inpulzz, Arcode), Longer, Stashkov i Nazareth. Wstęp 10/15 zł. Więcej informacji.

1 komentarz

  • Link do komentarza Klubowicz czwartek, 14 grudnia 2017 17:06 napisane przez Klubowicz

    W końcu zamykają tą spelunkę.... czy właścicielem nowego klubu będzie właściciel lokomotywy ? Oby nie !!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane