Jesteś tutaj:Kultura Koncert świąteczny z kiermaszem upominków
środa, 13 grudnia 2017 13:07

Koncert świąteczny z kiermaszem upominków

 
Koncert świąteczny z kiermaszem upominków fot. Rafał Wichniewicz

Już w najbliższą niedzielę w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się Koncert Świąteczny "Bombowa Gwiazdka", na którym zaprezentują się różne sekcje estradowe.

Koncert, który odbędzie się 17 grudnia o godzinie 17:00. Tuż przed tym odbędzie się wręczenie nagrody MOK As, która jest przyznawana firmie, najmocniej wspierającej ośrodek podczas wszelkich imprez w mijającym roku. Wkrótce po tym rozpocznie się właściwa część imprezy: - Wystąpią grupy taneczne, zespoły wokalne i odbędzie się pokaz zumby. Do tego koncertu chcemy dołączyć działanie, które prowadziła pani Joanna Ryczkowska, związany z szyciem strojów i projektowaniu mody. Obędzie się więc także pokaz mody "Paryski błękit" i jest to działanie podejmowane razem ze Stowarzyszeniem "Ośla Ławka", z którym w ciągu 2017 roku odbyły się takie warsztaty - mówił Dariusz Pilak, dyrektor MOK. 

Tego też dnia od godziny 14:00 do 19:00 odbędzie się także kiermasz upominków świątecznych, na którym pojawią się kartki bożonarodzeniowe, przedmioty wykonane z włóczki i filcu techniką decoupage, przytulanki, zawieszki, stroiki oraz różne elementy dekoracji stołu świątecznego. 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Endrju czwartek, 14 grudnia 2017 19:00 napisane przez Endrju

    Małgorzata jak jesteś katoliczką i Tobie to przeszkadza to nie idź, ale pozwól bawić się innym.

  • Link do komentarza babcia Krysia czwartek, 14 grudnia 2017 17:55 napisane przez babcia Krysia

    Świat jak widać stoi do góry nogami. Choinki ustrojone są teraz na długo przed świętami, a kiedyś ubierało się we wigilię, co najwyżej dzień przed. W szkole robiliśmy łańcuchy z kolorowego papieru, wieszało się pierniki, cukierki i inne ozdoby np. koszyczki własnoręcznie zrobione. Było znacznie więcej radości. Jakoś teraz wszystko jest takie skomercjalizowane, może bardziej przyciągające wzrok, ale, czy w tych katolickich świętach o to chodzi?

  • Link do komentarza Małgorzata czwartek, 14 grudnia 2017 16:55 napisane przez Małgorzata

    Mi sie zawsze wydawało, że wszystkie zabawy, koncerty i inne imprezy zaczynaja sìę dopiero po świętach. Ja się uczyłam, że adwent jest okresem oczekiwania na radość narodzenia Jezusa, jest okresem wyciszenia, pewnej refleksji nad swoim życiem. Okazuje się, że w naszym mieście jednak chyba katolików mamy mało, bo ani nie sa nimi organizatorzy tych imprez ani chyba uczestnicy. Smutne.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane