Jesteś tutaj:Kultura Baliki dla klas w MOK-u
czwartek, 14 grudnia 2017 09:14

Baliki dla klas w MOK-u

  mn
Baliki dla klas w MOK-u zdjęcie nadesłane

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do skorzystania z oferty balików karnawałowych skierowanych głównie do szkół podstawowych klas I – III. Oferta oczywiście nie wyklucza dzieci młodszych ani starszych.

Czas trwania imprezy to 2 godziny bez udziału gwiazdora, a 2,5 z udziałem gwiazdora wręczającego upominki, które zapewnia zamawiający. Organizatorzy gwarantują profesjonalne przygotowanie imprezy (scenografia, animacje taneczne, konkursy i zabawy, upominek – niespodzianka, dwóch animatorów prowadzących zabawę).

Koszt balików:
jedna klasa – 15 zł od osoby
dwie klasy – 12 zł od osoby
trzy klasy – 10 zł od osoby
Rezerwacja terminów sekretariat MOK: 61 426 46 30.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane