Jesteś tutaj:Kultura Świąteczne występy w MOK-u
niedziela, 17 grudnia 2017 18:37

Świąteczne występy w MOK-u

 
Świąteczne występy w MOK-u fot. Rafał Wichniewicz

Tradycją jest, że w dniach poprzedzających święta Bożego Narodzenia, w Miejskim Ośrodku Kultury odbywa się koncert grup estradowych, które funkcjonują w tej placówce.

Przy okazji tego wydarzenia, odbył się także świąteczny kiermasz, na którym można było nabyć najróżniejsze produkty - na prezent lub do dekoracji w domu. W ramach samej imprezy, odbywającej się w sali widowiskowej, wręczony też został tytuł MOK Asa - nagrody dla firmy, która najbardziej w danym roku wspierała tę instytucję kultury. Tym razem nagroda powędrowała do gnieźnieńskiej firmy Altom. W dalszej części odbyły się występy wspomnianych grup estradowych, przede wszystkim taneczno-wokalnych. Tuż po tym na scenie odbyła się również Modelada - pokaz mody "Błękit Paryski", będącej dziełem warsztatów prowadzonych w MOK-u pod kierunkiem Joanny Ryczkowskiej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane