Jesteś tutaj:Kultura Żywa szopka zagości na os. Grunwaldzkim!
środa, 20 grudnia 2017 09:16

Żywa szopka zagości na os. Grunwaldzkim!

 
Żywa szopka zagości na os. Grunwaldzkim! zdjęcie nadesłane

W trakcie świąt Bożego Narodzenia, przy kościele pw. Chrystusa Wieczystego Kapłana na os. Grunwaldzkim, pojawi się żywa szopka. Zapraszamy także na wspólne kolędowanie.

Od pierwszego święta Bożego Narodzenia, tj. 25 grudnia do czwartku 28 grudnia, przy kościele na os. Grunwaldzkim pojawią się zwierzęta, na co dzień spotykane w większości gospodarstw rolnych. Wszystko to w ramach żywej szopki, która pojawi się koło wspomnianej świątyni i przez trzy dni będzie na pewno wyjątkową atrakcją dla najmłodszych mieszkańców nie tylko tej części miasta, ale i całego Gniezna.

Wszystkie zwierzęta zostaną pozyskane na ten czas od lokalnych gospodarzy, za co organizatorzy (parafia oraz działająca przy niej młodzież) już teraz dziękują. 

Żywa szopka będzie otwarta w dniach od 25 do 28 grudnia w godzinach od 10:00 do 18:00. Ponadto w pierwsze i drugie święto Bożego Narodzenia, o godzinie 15:00 przy żłobku odbędzie się wspólne kolędowanie z dziećmi. Dla najmłodszych uczestników przewidziane są upominki. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane