Jesteś tutaj:Kultura Znamy program gnieźnieńskiej edycji WOŚP
piątek, 29 grudnia 2017 14:37

Znamy program gnieźnieńskiej edycji WOŚP

  mn
Znamy program gnieźnieńskiej edycji WOŚP zdjęcie nadesłane

W niedzielę, 14 stycznia gramy w Polsce i na całym świecie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Celem 26. finału WOŚP będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Wzorem lat ubiegłych, siedzibą gnieźnieńskiego sztabu będzie CK eSTeDe. Muzyczna część imprezy rozpocznie się o godz. 19.00 koncertem doskonale gnieźnianom znanego zespołu Big Up. Gwiazdą tegorocznego finału będzie zespół Jafia, który wspólnie z Voo Voo nagrał hymn WOŚP pt. Karnawał - pozytywne myślenie.  Jafia zagra na amfiteatrze eSTeDe zaraz po światełku do nieba. 

Finałowy program 26. edycji WOŚP w Gnieźnie: 

 • Jezioro Winiary

Godz. 9.00 – 11.00 Nordic Walking
Godz. 11.00 – 12.00 Bieg "Policz się z cukrzycą"
Godz. 12.00 – 14.00  „Wośpowanie” – Morsowanie dla WOŚP

 • Centrum Kultury eSTeDe

Godz. 14.00 – 16.00 Finał rajdu 4 × 4 WLKP
Godz. 16.00 – 18.00 Kiermasz dla WOŚP (licytacja)
Godz. 19.00 – 20.00 koncert Big Up (amfiteatr eSTeDe)
Godz. 20.00  Światełko do nieba
Godz. 20.15 – koncert Jafia (amfiteatr eSTeDe)

4 komentarzy

 • Link do komentarza avalon sobota, 30 grudnia 2017 22:09 napisane przez avalon

  Płacę od 20 lat HARACZ mafii PO-PiSu (AWS, UW, Nowoczesna, LSD i inne często zmieniane nazwy nazwy) nazywającej siebie "rządem". Chodzi o tzw. składki na ubezpieczenie zdrowotne. Drugie tyle płacili za mnie rodzice. Oni sami także płacili ten haracz przez kilkadziesiąt lat. Praktycznie nie korzystaliśmy z usług publicznej służby zdrowia. Ile milionów ludzi w tzw. Polsce płaci ten haracz i nie korzysta z tych usług? Ile setek miliardów przepadło w mafijnej studni w ciągu ostatnich 30 lat? Ile innych haraczy na nas nakładają? Jakie to są kwoty - miliardy czy może raczej bilardy w okresie tych 30 lat?
  Sponsorują starego dziada udającego dziwaczne "dziecko", dziada umoczonego w propagandę komunistyczną. "Jego" program co roku pojawia się w reżimowej telewizji PO-PiSu i jest reklamowany we wszystkich innych mediach, które reżim dopuścił do emisji programów za pomocą filtra KRRiTV.
  Zamiast dzieci żebrzących od tylu lat po ulicach powinni oddać to, co ukradli - wymienilibyśmy wszytko w tym "kraju" na nowe.

 • Link do komentarza as sobota, 30 grudnia 2017 19:05 napisane przez as

  Światełko do nieba? To już fajerwerki i strzelanie dla lewactwa są ok? A na Sylwesra be;)

 • Link do komentarza Mamuśka sobota, 30 grudnia 2017 15:15 napisane przez Mamuśka

  Ja tez dam na M.K. bo po co mojemu dziecku skoro on ni ma!!!! Taki biedak państwo powinno pomagać, zapomoga lub coś tam......

 • Link do komentarza wilk sobota, 30 grudnia 2017 13:03 napisane przez wilk

  Czy datki na Mateusza K. też będą ?????? Biedaczyna,w domu siedzi,już po świętach,pewno nie ma za co żyć !!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane