piątek, 29 grudnia 2017 20:09

„Kolędowanie na Grunwaldzie”

  mn
„Kolędowanie na Grunwaldzie” zdjęcie nadesłane

W sobotę 30 grudnia po wieczornej mszy świętej, odprawionej w kościele pw. Chrystusa Wieczystego Kapłana, odbędzie się koncert kolęd Samorządowej Orkiestry Dętej.

"Kolędowanie na Grunwaldzie" - pod takim tytułem w sobotę po wieczornym nabożeństwie, odprawionym o godzinie 18:00, przed wiernymi wystąpi Samorządowa Orkiestra Dęta, której towarzyszyć będą dzieci z klasy III G, uczęszczające do Szkoły Podstawowej nr 8. 

Na wydarzenie zaprasza Starostwo Powiatowe, Centrum Kultury "Scena To Dziwna", Rada Osiedla Grunwaldzkiego oraz parafia pw. Chrystusa Wieczystego Kapłana.

1 komentarz

  • Link do komentarza Ze Skiereszewa piątek, 29 grudnia 2017 20:42 napisane przez Ze Skiereszewa

    Tylko pozazdrościć, na Grunwaldzie coś nowego się dzieje. Dziękuję za informacje. Przyjadę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane