niedziela, 07 stycznia 2018 09:56

Zimowe Jelonki zebrały dla dzieci 10,5 tys. złotych

 
Zimowe Jelonki zebrały dla dzieci 10,5 tys. złotych fot. Rafał Wichniewicz

Ponownie dużą pulę pieniędzy udało się zebrać w trakcie sobotniej imprezy charytatywnej, która odbyła się w Klubie Muzycznym "Młyn". Dochód przeznaczony zostanie na Dom Dziecka w Trzemesznie.

Wydarzenie "Zimowe Jelonki", organizowane cyklicznie przez Towarzystwo Miłośników Jelonka Rogacza i Stowarzyszenie Bez Nazwy, w tym roku po raz kolejny przyciągnęło tłum gnieźnian, chcących się dobrze zabawić i wesprzeć szlachetny cel. Na scenie tego wieczoru pojawiły się Nocne Taxi oraz Lech Niedźwiedziński Funky Band, które rozkręciły całą imprezę, a między występami odbywały się licytacje najróżniejszych przedmiotów, podarowanych przez wiele urzędów, organizacji czy indywidualne osoby. W tym roku aukcja odbyła się również w internecie na Charytatywni Allegro, gdzie wystawiono piłkę z autografami piłkarzy Lecha Poznań czy koszulkę Realu Madryt z podpisami kilku zawodników tej drużyny.

Dyrektorka trzemeszeńskiego Domu Dziecka Elżbieta Jasek, w trakcie wydarzenia dziękowała za okazaną pomoc i wszystkie przedmioty podarowane na licytację. Dzieci z tej okazji tradycyjnie przygotowały także rękodzieła stworzone w swojej placówce, które również cieszyły się sporym uznaniem. 

W sumie, w trakcie całego wydarzenia (także w sieci), udało się zebrać w sumie kwotę 10,5 tysiąca złotych. Cała ta kwota trafi do trzemeszeńskiej placówki gdzie wesprze jego działalność i umożliwi jego podopiecznym wyjechać na ferie zimowe.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane