środa, 10 stycznia 2018 10:51

Koncert Anity Lipnickiej z okazji Walentynek

 
Koncert Anity Lipnickiej z okazji Walentynek fot. Rafał Wichniewicz

Z okazji święta zakochanych, obchodzonego w połowie lutego, do Gniezna przyjedzie jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek - Anita Lipnicka, której towarzyszyć będzie zespół The Hats.

Wydarzenie odbędzie się we wtorek 13 lutego, a więc dzień przed Walentynkami. Będzie to już czwarta odsłona imprezy, organizowanej przez Urząd Miejski i MOK. Anita Lipnicka przyjedzie do Pierwszej Stolicy Polski wraz z zespołem The Hats w ramach trasy promującej najnowszy album pt. "Miód i dym". 

Koncert odbędzie się w auli I Liceum Ogólnokształcącego o godzinie 19:00. Bilety w cenie 40 zł (pojedynczy) lub 70 zł (podwójny), można nabywać w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Łubieńskiego lub na stronie www.kupbilecik.pl

5 komentarzy

 • Link do komentarza Zenek czwartek, 11 stycznia 2018 16:01 napisane przez Zenek

  Filozofia Budasza polega na kredytach !!!

  Niech się gawiedź bawi za kredyty wybiorą mnie na kolejne 4 latka a potem to nie wiadomo bo albo PiS dobierze mi się do d.... alb kolega z opcji nie będzie marszałkiem województwa i wszystkie wspaniałe dotacje się skończą.

 • Link do komentarza EagleEye czwartek, 11 stycznia 2018 14:52 napisane przez EagleEye

  A zgadnijcie o kim napisałem jaśnie oświeceni adwersaźe w moim poście piszać o tym komu dał szef Mgistratu 20 tyś zl za "promowanie" Pierwszej Stolicy Polski.Z tego co kojarze to pan Turnau był na bileciki a nie w plenerze

 • Link do komentarza igor czwartek, 11 stycznia 2018 09:50 napisane przez igor

  Nie objawił się koncert walentynkowy, dobre. W 2015 był Hyży na rynku, potem cos bylo w MOK, nie pamietam ale jakieś trio. A w 2017 był Turnau,swietny koncert swoja drogą, oby wiecej takich

 • Link do komentarza Antyorzel czwartek, 11 stycznia 2018 07:42 napisane przez Antyorzel

  Mareczek przysnąłeś ostatnie lata, ale to widać. Na Walentynki co roku jest koncert i to nie tylko za czasów Budasza, a ostatnie lata Hyzy i Turnau, a teraz Lipnicka. A organizauje je MOK. No, ale czytanie ze zrozumieniem nie jest Pana najmocniejszą stroną.

 • Link do komentarza EagleEye środa, 10 stycznia 2018 17:49 napisane przez EagleEye

  Widzę źe zaczyna się rozdawanie "kiełbasy wyborczej" dla gawiedzi z publicznych pieniędzy.. To takie pytanko dlaczego w roku A.D. 2016 i 2017 nie objawił się nam źaden koncert Walentnkowy. Bawcie sie Darki,Aniusie i Danazynki bo to wasze ostatnie miesiące "zabawy" w U.M. Chićbyście zrobili "s...ec" na środku Rynku to i tak ostatnie 10 m-cy zabawy. No chyba ze mi ktoś z tych wymienionych oświeci mnie wszak pokończyli wsiakie czy owakie szkoły od niczego z zawodami dlaczego w wymienionych latach 2016 i 2017 nie było takich koncertów bo po wygranych wyborch w 2015 roku wystąpił "pierwszy rozwodnik" miasta Gniezno gdzie przypomnę dostał od szefa Magistratu 20 tyś zł za "promocje" Gnuezna bua ha ha. Rewelacj "promocja"

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Ostatnio dodane