czwartek, 11 stycznia 2018 07:57

Koncert: Raz Dwa Trzy - Młynarski

 
Koncert: Raz Dwa Trzy - Młynarski zdjęcie wydarzenia

Już 21 stycznia w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się koncert zespołu Raz Dwa Trzy, który przyjedzie upamiętnić postać Wojciecha Młynarskiego.

10 czerwca 2017 roku minęło 10 lat od nagrania przez zespół Raz Dwa Trzy kultowego albumu „RAZ, DWA, TRZY - MŁYNARSKI”. Album, który powstał we współpracy z Wojciechem Młynarskim zyskał ogromne uznanie wśród publiczności, miano podwójnej platyny oraz otrzymał nagrodę Fryderyka 2008 w kategorii Album Roku Pop.

Zespół RAZ, DWA, TRZY od 2007 roku do 2010 roku zagrał z tym materiałem kilkaset świetnie przyjętych koncertów w Polsce i poza granicami kraju. Dla upamiętnienia Mistrza Wojciecha jak i z okazji jubileuszu nagrania płyty, Zespół planuje przypomnieć publiczności piosenki Wojciecha Młynarskiego w trakcie wyjątkowego cyklu koncertów.

Koncert odbędzie się w niedzielę 21 stycznia w auli I LO o godzinie 18:00. Bilety dostępne są w kilku punktach sprzedaży w Internecie.

1 komentarz

  • Link do komentarza kibolo czwartek, 11 stycznia 2018 11:12 napisane przez kibolo

    Kochani.Przez pomyłkę kupiłem trzy bilety za dużo.Odstąpię po cenie zakupu,kontakt na tel 614258781.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane