Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty plastyczne i balik z okazji WOŚP w MOK-u
niedziela, 14 stycznia 2018 17:37

Warsztaty plastyczne i balik z okazji WOŚP w MOK-u

 
Warsztaty plastyczne i balik z okazji WOŚP w MOK-u zdjęcie nadesłane

Po raz kolejny Miejski Ośrodek Kultury włączył się w program imprez z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - odbył się balik dla dzieci oraz warsztaty plastyczne.

„Między nami trollami" - pod takim hasłem przebiegała zabawa, przygotowana dla dzieci z okazji imprezy odbywającej się w MOK-u. W trakcie wydarzenia było dużo tańca, śpiewu i śmiechu, co było idealną okazją, by mile spędzić czas przez najmłodszych mieszkańców Gniezna.

W tym samym czasie odbyły się także warsztaty Sensoplastyki®, dzięki którym zarówno mali, jak i duzi mogli przekroczyć granice wyobraźni podczas znakomitej zabawy, odkrywając to za pomocą różnych zmysłów.

Na koniec odbył się koncert "Seniorzy dzieciom", w trakcie którego na scenie zaprezentowali się wokaliści z Klubu Seniora "Radość". W trakcie tych wszystkich wydarzeń trwała oczywiście zbiórka pieniędzy do puszek na rzecz WOŚP.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane