czwartek, 18 stycznia 2018 08:45

„Nie pamiętam tytułu, ale okładka była niebieska”

  mn
„Nie pamiętam tytułu, ale okładka była niebieska” zdjęcie nadesłane

Często zimą zastanawiamy się, jakiego koloru jest śnieg? Ogólnie śnieg jest… niebieski, ale my postrzegamy go, jako biały.  Czasami w taki sposób postrzegamy  okładki książek, których tytuły zgubiły się gdzieś w pamięci.

W Filii nr 2 Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna, przy ul. Staszica 12a, prezentujemy naszym Czytelnikom, zachęcając do wypożyczania, książki w niebieskich  okładkach.  Być może wśród przygotowanej przez nas literatury odnajdziecie Państwo książkę, której przeczytanie było nieosiągalnym marzeniem, bo nie pamiętaliśmy ani autora, ani tytułu.  Zachęcamy do odwiedzenia biblioteki i do czytania, zwłaszcza miłośników niebieskiego koloru.  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane