wtorek, 13 lutego 2018 21:00

Nastrojowy wieczór przedwalentynkowy z Anitą Lipnicką

 
Nastrojowy wieczór przedwalentynkowy z Anitą Lipnicką fot. Rafał Wichniewicz

W wigilię święta zakochanych, kilkuset gnieźnian zdecydowało się spędzić wieczór na koncercie znanej pop-rockowej wokalistki Anity Lipnickiej, która przyjechała do Gniezna wraz z zespołem.

Na ten występ mieszkańców Pierwszej Stolicy Polski nie trzeba było specjalnie zapraszać, o czym świadczy fakt iż bilety rozeszły się w komplecie w ilości przeszło 440 sztuk. Wbrew pewnym oczekiwaniom, koncert wokalistki przyciągnął na ten wieczór nie tylko same pary, o czym mógł świadczyć walentynkowy charakter wydarzenia, ale także całe rodziny. Wszytko po to by móc na żywo usłyszeć wokalistkę wielu znanych hitów.

Anita Lipnicka rozpoczęła swój występ od wyjątkowo wprowadzającego w nastrój wieczoru dobrze znanego utworu I wszytko się może zdarzyć, by następnie wykonując Tokyo, przejść do nowszego repertuaru wokalistki. Przez cały czas trwania koncertu, aula I LO wypełniła się takimi piosenkami, wykonanymi wspólnie z kwintetem muzyków grupy The Hats: Raj, Jak Bonnie i Clyde, Big City, Za tobą czy Let it rest.

2 komentarzy

  • Link do komentarza obserwator środa, 14 lutego 2018 09:53 napisane przez obserwator

    Galeria zdjęć bezcenna :)

  • Link do komentarza Debiutant wtorek, 13 lutego 2018 22:08 napisane przez Debiutant

    Fantastyczny koncert :))))))

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane