Jesteś tutaj:Kultura Świąteczny warsztat artystyczny w WTZ
niedziela, 18 lutego 2018 12:45

Świąteczny warsztat artystyczny w WTZ

  mn
Świąteczny warsztat artystyczny w WTZ zdjęcie nadesłane

Mimo, iż do Świąt Wielkanocy zostało sporo czasu, Stowarzyszenie Rodzin i Osób Niepełnosprawnych RAZEM i Warsztat Terapii Zajęciowej Gniezno, jak co roku, organizują drzwi otwarte z warsztatem artystycznym.

Podczas kolejnej odsłony wszyscy biorący udział w tym szczególnym warsztacie przygotować będą mogli ozdoby świąteczne, stające się niezwykłym prezentem albo dekorujące wnętrze każdego domu. Tym razem zaproponowane do wykonania będą ozdoby witrażowe, filcowe, z drewna, z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. WTZ otwarty jest także na kreatywne pomysły uczestników.

Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz atrakcyjnie spędzony czas. Zajęcia prowadzone będą przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej z Gniezna. Tego dnia zorganizowany będzie także kiermasz z pracami podopiecznych WTZ. 
 
Zapraszamy 03.03.2018, w sobotę, na godz 10:00 do siedziby Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ul. Kolejowej 2 (za budynkiem PKS-u). Wstęp na warsztat artystyczny jest odpłatny - 10 zł (kwota symboliczna pokrywająca koszt zużytych materiałów podczas warsztatu).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane