wtorek, 13 marca 2018 18:34

Bluesowy koncert zespołu Tortilla

 
Bluesowy koncert zespołu Tortilla źródło: Tortilla

W połowie marca w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi grupa z gatunku bluesa elektrycznego - Tortilla. Bilety są już w sprzedaży.

Muzycy ww. grupy wykorzystują instrumenty takie jak: smyczkowe, akordeon, saksofony, organy Hammonda i Farfisa. Zespół wielokrotnie występował na festiwalach bluesowych i w popularnych klubach w kraju i za granicą. W skład zespołu wchodzą: Michalina Zwierzychowska – wokalistka dysponująca niezwykłym, jazzowo-soulowym wokalem, Maurycy Męczekalski – gitara, Dawid Wydra - harmonijka ustna, trąbka, Tomek Przymorski - gitara basowa, Sylwester Popławski – perkusja. Jako support wystąpi gnieźnieński zespół Pigs Might Fly.

Koncert odbędzie się w piątek 16 marca o godzinie 19:00 w MOK-u. Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu do nabycia w ośrodku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane