Jesteś tutaj:Kultura Wystawa ikon już w czwartek w MOK
środa, 14 marca 2018 16:44

Wystawa ikon już w czwartek w MOK

  mn
Wystawa ikon już w czwartek w MOK zdjęcie nadesłane

15 marca 2018 roku w Dużej Galerii MOK, swoje prace malarskie w cyklu „Ikonopasaże. Obrazy o ikonach” przedstawi Paweł Wyborski.

Artysta od wielu lat zafascynowany jest tematyką ikon, ich materią i fakturą. Zaskoczy nas malarskimi rozważaniami, które wychodzą poza kanon skostniałego, dawno ustalonego schematu.

Od lat prowadzi on twórczy dialog z tematyką ikony uznając ja za temat żywy i niezwykle inspirujący do malarskich rozważań. Świetliste, laserunkowe obrazy z pewnością wprowadzą nas w odpowiedni nastrój tak bliski przedświątecznemu wyciszeniu. Wernisaż odbędzie się 15 marca o godzinie 18:00 w MOK-u. Wystawę będzie można oglądać do 9 kwietnia 2018.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane