poniedziałek, 12 marca 2018 12:00

Akustyczny Sztywny Pal Azji wystąpił w Młynie

 
Akustyczny Sztywny Pal Azji wystąpił w Młynie fot. Rafał Wichniewicz

W minioną sobotę przed gnieźnianami wystąpił Sztywny Pal Azji. Tym razem jednak grupa zawitała ze znacznie innym projektem instrumentalnym.

Mowa oczywiście o tytułowym, akustycznym występie, którego to forma przyciąga wyjątkowością brzmienia ale i oryginalnością. Sztywny Pal Azji w ostatnim czasie gości w Gnieźnie w swojego rodzaju rocznym cyklu, co sprawia iż miłośnicy tej grupy na pewno mogą czuć satysfakcję z możliwości słuchania dobrej muzyki. 

Tym razem akustyczny kontekst spotkania również przyciągnął sporą publikę, która w sobotni wieczór zagościła w - tradycyjnie - Klubie Muzycznym "Młyn". Tego wieczoru grupa wykonała najlepsze kawałki ze swojego repertuaru, m.in. Nie gniewaj się na mnie Polsko, Nasza praca, Strzelec i rak, Pocałunek w Rzymie, Kochałem cię czy Nieprzemakalni.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane