Jesteś tutaj:Kultura Konkurs dla dzieci i młodzieży na kartkę pocztową „Polska. To lubię”
wtorek, 13 marca 2018 13:05

Konkurs dla dzieci i młodzieży na kartkę pocztową „Polska. To lubię”

 
Konkurs dla dzieci i młodzieży na kartkę pocztową „Polska. To lubię” zdjęcie nadesłane

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna i Urząd Miejski w Gnieźnie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym na pocztówkę okolicznościową „Polska. To lubię”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży gnieźnieńskich przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Celem konkursu jest kształtowanie u uczniów postaw patriotycznych, wzbudzenie ich zainteresowania historią naszego narodu, a także zaangażowanie dzieci i młodzieży w działalność twórczą. Uczestnicy konkursu mają za zadanie zaprojektować pocztówkę o charakterze okolicznościowym dla Polski z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Technika pracy jest dowolna, a format – A4. Komisja konkursowa przy ocenie weźmie pod uwagę: zbieżność z tematem konkursu, pomysłowość i estetykę wykonania.

Praca powinna być podpisana: imię i nazwisko uczestnika konkursu, nazwa przedszkola lub szkoły, dane opiekuna. Gotową kartkę należy dostarczyć do 1 czerwca 2018 roku do Filii nr 2 Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna przy ul. Staszica 12a. Wyniki konkursu wraz z wernisażem wystawy najlepszych prac zostaną zaprezentowane 12 czerwca 2018 roku o 12.00 podczas podsumowania pierwszego etapu programu edukacyjnego „A ja jestem Polak mały”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane