środa, 11 kwietnia 2018 07:26

Pogodno wystąpi w Młynie

 
Koncert Pogodno w 2016 r. w Młynie Koncert Pogodno w 2016 r. w Młynie archiwum redakcji

Już w połowie kwietnia w Gnieźnie wystąpi grupa Pogodno, która zawita ponownie w klubie przy ul. Roosevelta.

Zespół Pogodno powraca do nas ponownie! Tym razem powodem spotkania jest ich ostatnia, wydana w październiku ubiegłego roku płyta, zatytułowana "Sokiści chcą miłości". Na koncercie Pogodno będzie można usłyszeć premierowy materiał z tej płyty oraz kilka starszych utworów, w zupełnie nowych aranżacjach. 

O tym, że Pogodno, to koncertowa petarda, nikomu nie trzeba przypominać. Co więcej - w tym roku mija 15 lat od ukazania się singla "Orkiestra", jednego z największych przebojów Pogodno - zespołu, który odrodził się właśnie jak feniks z popiołów w swoim najsilniejszym składzie: Jarosław Kozłowski - perkusja, Michał Pfeif - bas, Łukasz Tic - logistyka i gud wajbrejszon, Marcin Macuk - klawisze i pochodne, Jacek Szymkiewicz - gitara i śpiewanie oraz Marcin Bors.

Bilety na koncert, który odbędzie się w piątek 13 kwietnia,  w cenie 35 zł w przedsprzedaży (45 zł w dniu koncertu) są do nabycia w Klubie Muzycznym Młyn oraz Fotostube przy Zielonym Rynku. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane