sobota, 14 kwietnia 2018 15:45

Pełnia pozytywnej energii - koncert Pogodno w Młynie

 
Pełnia pozytywnej energii - koncert Pogodno w Młynie fot. Rafał Wichniewicz

W piątkowy wieczór w najbardziej aktywnym koncertowo gnieźnieńskim Klubie Muzycznym "Młyn", odbył się występ szczecińskiej grupy Pogodno.

Zespół po raz ostatni gościł w tym samym miejscu w listopadzie 2016 roku, kiedy to na deskach "Młyna" wystąpił na zakończenie kolejnego dnia Festiwalu Filmowego "Offeliada". Wówczas też grupa pojawiła się w Grodzie Lecha po raz pierwszy od prawie 10 lat, przyciągając liczną publikę i dając dużą dawkę dobrej "Pogodnej" muzyki.

Podobnie było też w piątkowy wieczór 13 kwietnia, w trakcie którego muzycy dali koncert w ramach trasy po Polsce, promującej ostatnio wydaną płytę pt. "Sokiści chcą miłości". Stąd też, w trakcie występu, Pogodno zaprezentowało przede wszystkim utwory z tej płyty, ale nie zabrakło także kilku starszych utworów, niekiedy w nowszych aranżacjach. Koncertowa petarda, jaką był występ tej grupy, została odpalona już przy pierwszym utworze i tak rozpalony ogień pozytywnej, muzycznej energii był obecny na scenie i wśród publiki do samego końca. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane