poniedziałek, 16 kwietnia 2018 10:10

„Zgadnij, kto to?”

  mn
„Zgadnij, kto to?” zdjęcie nadesłane

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna ogłosiła  konkurs dla wszystkich chętnych.

Wystarczy, by do końca kwietnia odwiedzić Filię nr 2 przy ul. Staszica 12a i przyjrzeć się zakrytemu portretowi. Zadaniem uczestników konkursu jest odgadnięcie nazwiska osoby z obrazu. Portret  jest zakryty, ale ma odsłonięte tylko 3 elementy. 

Podajemy trzy podpowiedzi: 
1. „Ładny to on nie był”
2. „Chciał zostać aktorem”
3. „Był w baśniowym nastroju”

Za podanie imienia i nazwiska tajemniczej postaci, uczestnik otrzyma słodką niespodziankę.  Wielu  już odgadło, a Ty?

Serdecznie zapraszamy w godzinach otwarcia placówki. tj.: poniedziałek, środa i piątek  – w godz, 10.00 – 18.00 oraz wtorek i czwartek – w godz. 09. -15.00 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane