Jesteś tutaj:Kultura Mali Mistrzowie Tańca
środa, 16 maja 2018 10:48

Mali Mistrzowie Tańca

  mnopr
Mali Mistrzowie Tańca zdjęcie nadesłane

Już po raz czwarty Przedszkole nr 5 „Mali Przyrodnicy” zaprosiło reprezentacje innych gnieźnieńskich przedszkoli do udziału w turnieju tanecznym „Mali Mistrzowie Tańca”.

Konkurs jak zwykle odbył się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Gnieźnie, a przystąpiło do niego 8 grup z przedszkoli nr 1, 2, 3, 5, 6, 9, 12 i 15. Taneczne popisy dzieci oceniało profesjonalne jury w składzie: Iwona Piechocka-Jóźwiak – instruktor MOK; Olga Kozłowska – instruktor Zumby, Zdzisława Gromadzka – emerytowany nauczyciel przedszkola.

Ponadto występy dzieci podziwiali także inspektorzy wydziału edukacji Urzędu Miasta w Gnieźnie – Magdalena Witt i Klaudyna Żak. Nagrody w konkursie zostały zakupione dzięki funduszom pozyskanym przez przedszkole z Kuratorium Oświaty w Poznaniu, a specjalne statuetki dla wszystkich przedszkoli ufundował prezydent miasta Gniezna, Tomasz Budasz. Turniej rozpoczął występ grupy „Kwiatki Ogrodowe” z Przedszkola nr 5 i był to pokaz pozakonkursowy.

Wszystkie grupy konkursowe zaprezentowały wysoki poziom umiejętności tanecznych, jednak ostatecznie jury postanowiło przyznać nagrodę specjalną grupie dzieci z Przedszkola nr 5, które zatańczyły układ do utworu 24K Magic Bruno Marsa. Pozostałe przedszkola biorące udział w turnieju otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko tych tanecznych. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane