wtorek, 29 maja 2018 10:50

Koncert wirtuoza gitary Adama Palmy

 

1 czerwca w murach Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi gitarzysta Adam Palma, który zaprezentuje swoją wyjątkową umiejętność gry na tym instrumencie.

Koncert organizuje tradycyjnie Agencja Artystyczna JazzGra, która tym razem zaprasza w podróż z wirtuozem gitary akustycznej. W piątek 1 czerwca o godzinie 20:00 w MOK-u wystąpi Adam Palma, który w 2014 roku, podczas gali Guitar Awards w Warszawie, otrzymał tytuł Najlepszego Polskiego Gitarzysty Akustycznego.

- Artysta zabierze słuchaczy w prywatną, magiczną podróż, którą jest jego trzecia płyta, zatytułowana "Palm Istry" po przetłumaczeniu "Wróżenie z dłoni". W tą magiczną, osobistą podróż zabierze wszystkich obecnych, a dla angloznawców piękna jest też ta przebitka słowna nazwiska artysty Adama Palmy. Palma, po przetłumaczeniu na angielski to "palm", a to słowo w tym języku znaczy też "dłoń" - mówił Krzysztof Gronikowski, zapowiadając nadchodzący koncert. 

Adam Palma jest jednym z nielicznych lub może nawet jedynym gitarzystą na świecie, który został zaproszony na scenę do wspólnych występów przez trzy największe żyjące legendy gitary akustycznej: Ala Di Meolę, Tommy'ego Emmanuela i Birelego Lagrena. Bilety na koncert, który może też posłużyć jako prezent z okazji Dnia Dziecka (i niekoniecznie dla dziecka!) w cenie 30 zł normalny i 20 zł ulgowy są do nabycia na stronie kupbilecik.pl lub tuż przed koncertem w Miejskim Ośrodku Kultury.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane