środa, 30 maja 2018 13:25

Wizyty Jana Pawła II w Gnieźnie uchwycone na fotografii

 
Wizyty Jana Pawła II w Gnieźnie uchwycone na fotografii zdjęcie nadesłane

Od 1 czerwca, na placu przy pomniku św. Wojciecha, pojawi się wystawa zdjęć prezentująca pielgrzymki ojca świętego do Gniezna.

Wystawa zdjęć, prezentujących historyczne dla Grodu Lecha dni, w których nasze miasto nawiedził Jan Paweł II, pojawi się na skwerze u zbiegu ul. Łubieńskiego i Chrobrego.

Swoje zdjęcia do na cel tej wystawy zaprezentowali: ks. Paweł Kowalski, Władysław Nielipiński, Maciej Frankowski, Henryk Maćkowiak i Zdzisław Stoltman. Fotografie prezentować będą wizyty papieża z 1979 oraz 1997 roku. Wystawa będzie czynna od 1 czerwca br.

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane