Wydrukuj tę stronę
niedziela, 24 czerwca 2018 10:48

Gamma Festival wybrzmiał po raz piąty

 
Gamma Festival wybrzmiał po raz piąty fot. Rafał Wichniewicz

W sobotnie popołudnie, wieczór i długą noc, w parkowej przestrzeni rozeszły się fale muzycznej elektroniki, która po raz kolejny wybrzmiała z terenu dawnej strzelnicy.

Mimo początkowych prognoz, pogoda tego dnia była dnia była dosyć sprzyjająca dla organizatorów wydarzenia. Przyjęło się iż wraz z "falami gamma" przemieszcza się często kapryśna aura, choć tym razem okazała się ona łaskawa. Chłód, który nastąpił po kilku ostatnich upalnych dniach, nie przeszkodził jednak zainteresowanym w przybyciu na teren przyległy do Gnieźninka, gdzie po raz piąty odbył się festiwal wypełniony grą świateł i muzyki elektronicznej. Ta ostatnia w tym roku urozmaicona została przez najróżniejszych wykonawców, głównie z Polski, którzy zostali zaproszeni na tę okazję do Gniezna.

Jak można było się przekonać, mimo początkowego spokoju na widowni, do wieczora wydarzenie przyciągnęło sporą grupę miłośników tego typu muzyki, wykonywanej na żywo, niekiedy przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Publice nie przeszkadzał też przelotny deszcz, który przeszedł nad regionem, a dowodem tego była dobra zabawa do późnej nocy. 

Galeria

2 komentarzy