piątek, 29 czerwca 2018 18:06

Jak Dobrawa Polskę poznawała

  mn
Jak Dobrawa Polskę poznawała zdjęcie nadesłane

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna już teraz zaprasza na warsztaty animacyjne, które odbywać się będą w ramach najbliższej Koronacji Królewskiej.

Dawno, dawno temu w odległych czasach, kiedy naszym państwem władali książęta, a dzielni rycerze ratowali księżniczki, wydarzyła się pewna historia... Do Polski przyjechała Dobrawa. Chciała poznać dzieje państwa Polan, mieszkańców gnieźnieńskiej osady, opowieści o orle białym, o zaklętej księżniczce z zamku gnieźnieńskiego.... A co było dalej ? Wystarczy otworzyć księgę pełną niezwykłych historii podczas warsztatów animacyjnych prowadzonych przez Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna.

Zapraszamy 28 lipca / sobota/ od godz. 13.00 na Plac św. Wojciecha na spotkanie z niezwykłą księżną, która tyle dobrego dla kraju Mieszka uczyniła. Podziękujmy jej własnoręcznie zrobionymi papierowymi kwiatami oraz wspaniałymi koronami. Dobrawa nie przyjechała do Polski z pustymi rękami. Przywiozła kufer pełen niespodzianek. Upominek gwarantowany dla dzieci z kuponami. Kupony do odebrania w Filii nr 2 gnieźnieńskiej książnicy przy ul. Staszica 12a.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane