niedziela, 08 lipca 2018 11:41

Koncert Bartosza Chmielewskiego „na Wenei”

 
Koncert Bartosza Chmielewskiego „na Wenei” fot. Rafał Wichniewicz

W sobotni wieczór przed publiką zgromadzoną przy Latarni na Wenei, wystąpił Bartosz Chmielewski. Solowy koncert obejrzała kameralna, jak samo miejsce wydarzenia, publika.

Bartosz Chmielewski, urodzony w Witkowie, od kilku lat mieszka w Poznaniu, gdzie realizuje swoją muzyczną pasję. Od pewnego czasu także poza zespołem, stara się rozwijać swoje umiejętności, tworząc solowy projekt artystyczny. W sobotę w Latarni na Wenei wystąpił przed publiką, dając akustyczny koncert, pełen wyjątkowo spokojnych, klimatycznych utworów.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane