środa, 05 września 2018 11:18

Bilety na koncert Varius Manx wciąż dostępne

  mnopr
Bilety na koncert Varius Manx wciąż dostępne zdjęcie nadesłane

Tytułowy zespół zagości w Pierwszej Stolicy Polski w ramach muzycznego uruchomienia nowego obiektu widowiskowo-sportowego.

Koncert zespołu Varius Manx, który tym samym rozpoczynać będzie swoją jesienną trasę, promującą najnowszy album pt. "ENT", będzie pierwszą z imprez, odbywających się w ramach weekendu „rozrywkowego” otwarcia nowego obiektu przy ul. Sportowej. Koncerty grupy będą nie lada gratką dla fanów – będą to jedyne w swoim rodzaju, muzyczno-multimedialne wydarzenia! Powracająca do zespołu Kasia Stankiewicz zaśpiewa premierowy materiał stworzony wraz z Varius Manx w ramach nowego albumu. Będzie dużo nowości, ale z całą pewnością nie zabraknie też starych, dobrze wszystkim znanych przebojów.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie, które odbędzie się w piątek 21 września o godzinie 20:00, ruszyła już za pośrednictwem serwisu KupBilecik.pl, w promocyjnych cenach 55 i 35 złotych (pula promocyjna ograniczona). Od 17 lipca, bilety w regularnych, przedsprzedażowych cenach, będzie można nabyć także w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie, w godzinach funkcjonowania placówki.

Ceny biletów:
★ Strefa A ★
Cena promocyjna (tylko w KupBilecik.pl – pula ograniczona): 55 zł
Cena regularna w przedsprzedaży: 60 zł
Cena w dniu imprezy: 70 zł

★ Strefa B ★
Cena promocyjna (tylko w KupBilecik.pl – pula ograniczona): 35 zł
Cena w przedsprzedaży: 40 zł
Cena w dniu imprezy: 60 zł

11 komentarzy

 • Link do komentarza Czesiu czwartek, 06 września 2018 08:35 napisane przez Czesiu

  Ludzie w Gnieźnie biedne są, nie ma dobrej pracy i płacy. Kogo stać na takie drogie bilety ? może tylko niektórych zatrudnionych w UM.

 • Link do komentarza dfk czwartek, 06 września 2018 08:32 napisane przez dfk

  jak urząd by nie organizował koncertów, to ludzie by musieli płacić za chodzenie na nie. Albo jeździć do wrześni :)

 • Link do komentarza urzędas środa, 05 września 2018 15:21 napisane przez urzędas

  Urząd Miejski powinien odciąć się od wszelkich powiązań z imprezami. Owszem, można poprosić taki czy inny zespół do przyjazdu do naszego miasta, ale rola urzędu powinna się na tym skończyć. Niech powstanie pozaurzędowa organizacja impresaryjna i niech ona zarządza wszystkimi sprawami związanymi z występami różnych zespołów czy solistów. Miasto niech tylko wynajmuje im salę i na tym koniec. Skończy się mizdrzenie władz do wyborców!

 • Link do komentarza Micio środa, 05 września 2018 14:17 napisane przez Micio

  Bieg terenowy "dla orłów" też jest "biletowany" a mimo to urząd miasta dopłacał prywatnej firmie aby organizowała takie coś w Gnieźnie. Tutaj też koncert pewnie nie będzie bezinteresowny... Dlaczego np nie szkoła pomnik? Tylko nowa hala? Ktoś musiał na to wpłynąć np super niska cena wynajęcia hali itp... Nowa hala i już parkiet niszczyć?

 • Link do komentarza Teodor sobota, 14 lipca 2018 00:09 napisane przez Teodor

  Boże, co to znowu za wymysły o kasie podatników, nawet tutaj ktoś przyszywa na siłę politykę? Ten koncert jest biletowany, więc zapłacą za niego zainteresowani - czyli klienci. Naprawdę trzeba szukać wszędzie dziury w całym?

 • Link do komentarza bez komentarza piątek, 13 lipca 2018 20:24 napisane przez bez komentarza

  „Panem et circenses” – „chleba i igrzysk” – tego według popularnych przekazów miał żądać lud rzymski. Znajdujący się u władzy doskonale zdawali sobie sprawę z nastrojów ludu. Igrzyska były narzędziem politycznym i służyły nie tylko, jako pokaz siły. Przede wszystkim miały na celu zająć rzesze bezrobotnych Rzymian, a także zapewnić rozrywkę tym pracującym. Gdy August narzekał na gwar dochodzący z przedstawień, jeden z aktorów mimów, Pylades, miał powiedzieć: „W twoim interesie leży, Cezarze, by lud interesował się nami”. Jak wiadomo, Oktawian August doskonale zdawał sobie sprawę z roli igrzysk oraz z potrzeby zapewnienia tłumom rozrywki.

 • Link do komentarza Kibic piątek, 13 lipca 2018 19:04 napisane przez Kibic

  Znowu źle. Bo za pieniądze podatników, bo ktoś lubi inny zespół muzyczny itd itd. Mogli Rolling Stonsi w celu charytatywnym do Gniezna przyjechać, wtedy nie byłoby narzekań za czyje pieniądze śpiewają. A i tak co niektórym by zespół nie odpowiadał, czy tak czy siak , zawsze będzie źle

 • Link do komentarza Kazimierz piątek, 13 lipca 2018 18:27 napisane przez Kazimierz

  Czytanie ze zrozumieniem, nie boli. Przecież to koncert biletowany, to niby jaki koszt ma ponosić UM? Super, a marudy nie doszukujcie się ciągle drugiego dna.

 • Link do komentarza czytelnik z Winiar piątek, 13 lipca 2018 16:36 napisane przez czytelnik z Winiar

  Mnie interesuje ile kosztować będzie UM to przedstawienie?

 • Link do komentarza Kupszcza piątek, 13 lipca 2018 14:05 napisane przez Kupszcza

  Kolejne igrzyska fundowane przez kasę miasta lub podmiotów z miastem związanych. Czyli przez kasę podatników. Ja akurat nie zgadzam się z takim wydawaniem pieniędzy. Otworzyć halę przemówić 5 minut i zawody zorganizować. Ale przed wyborami każdy musi zabłysnąć. Czy to prezydent czy starosta.

 • Link do komentarza Hans piątek, 13 lipca 2018 13:44 napisane przez Hans

  W Gnieźnie jeśli dobrze pamiętam, chyba jeszcze nie grali, nawet w tych 'chudszych' latach z kolejnymi coraz mniej rozpoznawalnymi wokalistkami.. Super, że będą z Kasią, moim zdaniem najlepsza z wokalistek VM, lepsza od Lipnickiej :)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane