wtorek, 07 sierpnia 2018 12:03

Koncert orkiestry dętej w Parku im. T. Kościuszki

  mnopr
Koncert orkiestry dętej w Parku im. T. Kościuszki zdjęcie nadesłane

W najbliższy piątek 10 sierpnia w otoczeniu zieleńca przy ul. Kościuszki, odbędzie się koncert orkiestry dętej, która przybędzie ze szwedzkiego Aengelholm.

W trakcie występu, który rozpocznie się o godzinie 16:00 w Parku im. T. Kościuszki, przed publicznością wystąpi Engelholm Marching Band, która ma już 25-letnie tradycje i zaprezentuje swój dotychczasowy dorobek muzyczny.

W razie złych warunków pogodowych, koncert odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury.

7 komentarzy

 • Link do komentarza Dario piątek, 10 sierpnia 2018 16:44 napisane przez Dario

  No pięknie !!! Kolejna dyskryminacja lokalnych artystów. Czyżby w Gnieźnie lub najbliższej okolicy nie było orkiestry dętej???????????

  Koszta utrzymania fanaberii UM rosną w zastraszającym tempie. Tak działa koalicja PO - SLD-Nowocześnie bliżej Merker i UE ?

 • Link do komentarza Gnieźnianin piątek, 10 sierpnia 2018 12:03 napisane przez Gnieźnianin

  Do Hans Ale również tętni życiem chwastów przerastających zieleń ozdobną jak i chodnik okalający park, i ciąg dalszy problemu
  z bieżącym należytym utrzymaniem zieleni miejskiej.

 • Link do komentarza bicie pianki bez śmietanki piątek, 10 sierpnia 2018 11:09 napisane przez bicie pianki bez śmietanki

  Hans to znany propagandysta, wierny wyznawca budaizmu :) a chwasty? też zieleń, pomimo suszy atrakcja miejska :) szkoda, że architekci krajobrazu nie zaprojektowali roślin wieloletnich, dzięki którym zaoszczędzilibyśmy fundusze na coroczne pielęgnacje. Ale i tak dobrze, że wreszcie ruszono temat parków

 • Link do komentarza Gnieźnianin piątek, 10 sierpnia 2018 10:28 napisane przez Gnieźnianin

  Do Hans Ale również tętni życiem chwastów przerastających zieleń ozdobną jak i chodnik okalający park, i ciąg dalszy z bieżącym należytym utrzymaniem zieleni miejskiej.

 • Link do komentarza Hans czwartek, 09 sierpnia 2018 07:42 napisane przez Hans

  Park od czasu remontu naprawdę tętni życiem, aż się prosiło jeszcze o tego typu wydarzenia. Bomba :)

 • Link do komentarza Gnieźnianin wtorek, 07 sierpnia 2018 12:18 napisane przez Gnieźnianin

  A chwasty przerastające zieleń ozdobną odnowionego Parku zostaną wypielone na okazję goszczenia orkiestry, czy też my mieszkańcy Gniezna będziemy musieli się rumienić ze wstydu za Władze Miasta ?

 • Link do komentarza misiakisia wtorek, 07 sierpnia 2018 12:12 napisane przez misiakisia

  Do parku pójde z przyjemnościa do Miejskiego Ośrodka Starców zwanym potocznie Kultury jakoś nie z znanych powodów

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane