Jesteś tutaj:Kultura Od Powstania do Niepodległości - wycieczka z przewodnikiem po parku etnograficznym
piątek, 10 sierpnia 2018 13:05

Od Powstania do Niepodległości - wycieczka z przewodnikiem po parku etnograficznym

  mn
Od Powstania do Niepodległości - wycieczka z przewodnikiem po parku etnograficznym zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na niedzielną wycieczkę z przewodnikiem pt. "Marsz od Powstania do Niepodległości" po Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach.

Organizacja Turystyczna "Szlak Piastowski" z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i 100- lecia wybuchu Powstania Wielkopolskiego przygotowała cykl bezpłatnych oprowadzeń pt: "Marsz od Powstania do Niepodległości". Wycieczki odbywają się od maja do września.

Zapraszamy na kolejną w tym cyklu wycieczkę, która odbędzie się 12 sierpnia  2018 r. – niedziela. Spotkanie z przewodnikiem o godzinie 14:00 przy kasie Muzeum w Dziekanowicach – Wielkopolski Park Etnograficzny. Czas wycieczki wynosi około 1,5 godziny.  Dojazd i bilety wstępu do muzeum we własnym zakresie. Bilet normalny do muzeum 9 zł, ulgowy 4 zł. Usługa przewodnicka – bezpłatna. Oprowadza Pani Urszula Łomnicka – przewodnik Organizacji Turystycznej „Szlak Piastowski”

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski