Jesteś tutaj:Kultura Piknik wojskowy w byłej jednostce przy ul. Wrzesińskiej - fotogaleria
środa, 15 sierpnia 2018 16:34

Piknik wojskowy w byłej jednostce przy ul. Wrzesińskiej - fotogaleria

 
Piknik wojskowy w byłej jednostce przy ul. Wrzesińskiej - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

W ramach drugiej części obchodów święta Wojska Polskiego oraz rocznicy bitwy warszawskiej, na terenie dawnych koszar kawalerii odbył się pokaz sprzętu wojskowego i nie tylko.

Po zakończeniu głównych uroczystości, które odbyły się w kościele garnizonowym i kwaterze wojskowej na cmentarzu przy ul. Witkowskiej, uczestnicy udali się na teren byłej jednostki wojskowej, a dokładniej na zielone zaplecze Muzeum Zabytków Kultury Technicznej. Tam na wszystkich czekał przygotowany piknik, do którego udziału włączyli się harcerze, rekonstruktorzy, motocykliści i miłośnicy militariów. Na wszystkich czekał krótki pokaz artystyczny Orkiestry Dętej OSP w Słupcy, strzelnica, grochówka wojskowa, pokazy uzbrojenia, kawalerzyści itp.

1 komentarz

  • Link do komentarza Ryszard piątek, 17 sierpnia 2018 11:52 napisane przez Ryszard

    Imprezka na wypasie. Dziękujemy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane