Jesteś tutaj:Kultura Warsztaty z latawcami
środa, 12 września 2018 16:02

Warsztaty z latawcami

 
Warsztaty z latawcami archiwum redakcji

Trzy pokolenia, jeden cel - wspólnie stworzyć i wzbić w powietrze. W najbliższy piątek w Latarni na Wenei odbędą się warsztaty z tworzenia latawców.

T​ym razem Fundacja Przestrzeń zaprasza wszystkich, którzy lubią ciąć, skręcać, wiercić - jednym słowem pracować i tworzyć. Uczestnicy warsztatów zaproszeni są tym razem do wspólnego budowania latawców, które będzie można puszczać w wolnych, wietrznych, jesiennych chwilach na dworze

Wszyscy chętni do udziału w piątkowych warsztatach, które odbędą się w piątek w Latarni na Wenei (ul. Jeziorna) o 16.30, mogą się zgłaszać do fundacji pod postem na Facebooku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane