Jesteś tutaj:Kultura Piknik rodzinny „Fotografia w starym stylu”
czwartek, 13 września 2018 08:58

Piknik rodzinny „Fotografia w starym stylu”

  mn
Piknik rodzinny „Fotografia w starym stylu” archiwum redakcji

W najbliższą niedzielę przy Muzeum Zabytków Kultury Technicznej odbędzie się wydarzenie z fotografią w tle - będzie można zobaczyć ciemnię fotograficzną oraz wykonać zdjęcie w przygotowanym plenerze.

Stowarzyszenie ClassiC Veteran Motorcycle Club Poland zaprasza 16 września 2018 r. w godzinach od 11:00 do 17:00. Na terenie Muzeum Zabytków Kultury Technicznej w Gnieźnie odbędzie się wydarzenie adresowane do mieszkańców Gniezna pod nazwą „Fotografia w starym stylu - piknik rodzinny”.

Podczas wydarzenia będzie możliwość min. zwiedzenia starej ciemni fotograficznej oraz wykonania zdjęcia w specjalnie przygotowanym plenerze. Organizatorzy zapewniają stroje z epoki oraz wydruk fotografii na miejscu. Wstęp wolny.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane