Jesteś tutaj:Kultura Bezpłatne zajęcia taneczne dla dorosłych i dzieci
środa, 03 października 2018 08:37

Bezpłatne zajęcia taneczne dla dorosłych i dzieci

  Artykuł sponsorowany
Bezpłatne zajęcia taneczne dla dorosłych i dzieci zdjęcie nadesłane

W dniach od 3 do 8 października w Studio Tańca „Passion of Dance” odbędą się bezpłatne Drzwi Otwarte dla wszystkich grup wiekowych.

Będzie to okazja, by spróbować swoich sił w rozpoczynających się od podstaw kursach tańca takich jak Discofox, Taniec Towarzyski, West Coast Swing, Taniec dla dzieci czy Zumba.

Zajęcia będą prowadzone m.in. przez założyciela studia, który może się pochwalić licznymi sukcesami w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego, które niejednokrotnie zwyciężał, jak również 4 miejscem w Grand Prix Polski w Discofoxie i 4 miejscem w Międzynarodowym Turnieju Tańca Jack and Jill z West Coast Swingu.

Jak zapewniają organizatorzy wydarzenia, będzie można bezpłatnie spróbować każdego kursu.

Plan Drzwi Otwartych:

Środa (03.10)
18.15 - Zumba

Czwartek (04.10)
19:30 - Discofox – taniec użytkowy (na każdą okazję)
20:45 - West Coast Swing – taniec użytkowy (tańczony do muzyki współczesnej)

Piątek (05.10)
19:30 - Taniec Towarzyski (tańce standardowe i latynoamerykańskie tj. walc angielski, wiedeński, quickstep, tango, cha-cha, samba, rumba, jive)

Poniedziałek (08.10)
16.00 - Taniec 50 +
17.15 - Taniec dla dzieci 3 - 6
18.15 - Taniec dla dzieci 7 -12

Zapisy na Drzwi Otwarte:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 792-035-688


Miejsce: ul. Moniuszki 4 A (wejście od ulicy - piwnica)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane