Jesteś tutaj:Kultura Wyjedź na Jarmarki Bożonarodzeniowe ze Smile Travel
wtorek, 09 października 2018 11:33

Wyjedź na Jarmarki Bożonarodzeniowe ze Smile Travel

  Artykuł sponsorowany
Wyjedź na Jarmarki Bożonarodzeniowe ze Smile Travel zdjęcie nadesłane

Serdecznie zapraszamy do wspólnych wyjazdów na wyjątkowe Jarmarki Bożonarodzeniowe z Biurem Podróży SMILE TRAVEL.

Już za chwilę w sklepowych witrynach pojawią się świąteczne akcenty i choć do Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, warto już teraz pomyśleć o tym, jak zacząć celebrować świąteczny czas. Jarmarki Bożonarodzeniowe to świąteczne dekoracje, kolorowe stragany z upominkami, smaczne przekąski i rozgrzewające trunki, a te, które mają miejsce w wymienionych niżej miejscowościach, robią szczególne wrażenie na odwiedzających:

Zapraszamy


Szczegółowe programy powyższych wyjazdów znajdują się na naszej stronie w zakładce aktualnie w sprzedaży AKTUALNIE W SPRZEDAŻY 

Nasze Biuro Gniezno, ul. Moniuszki 4 (czynne PN-PT 10-17)
609-531-869
Zachęcamy także do kontaktu milowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
lub Facebook @smile.travel.pasja

1 komentarz

  • Link do komentarza Stefan czwartek, 04 października 2018 11:04 napisane przez Stefan

    Zwłaszcza niemieckie destynacje mogą być bombowym przeżyciem...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski