Jesteś tutaj:Kultura Spotkanie z Bożą Bandą Byłych Bandytów
piątek, 05 października 2018 10:47

Spotkanie z Bożą Bandą Byłych Bandytów

  mn

Zapraszamy na spotkanie z grupą 4B - Bożą Bandą Byłych Bandytów. Odbędzie się ono 5.10.2018 roku (piątek) o godzinie 17.00 do Auli Zielonej (Parter, Budynek A) Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium przy ul. Leopolda Okulickiego 3A w Gnieźnie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Spotkania z Bożą Bandą Byłych Bandytów to rozmowa z ludźmi, którzy przeszli więzienia, nałogi i odrzucenie. Wrócili oni z miejsc, do których dziś zmierza wielu. Opowiadają o tym co dziś zagraża współczesnemu światu, inspirują dając świadectwo nawrócenia, wskazują drogi radzenia sobie z trudnymi sytuacjami, a także pokazują muzyczną twórczość.

Spotkania z grupą 4B są elementem projektu Na Drodze Do Song Of Songs. Projekt realizowany jest przez Fundację BIT MASTERS przy współpracy z Wydziałem Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane